Paylaş

BMB İnşaat ve Mühendislik Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA

     1980’li yıllarda İnşaat Yüksek Mühendisi  İbrahim Bülent MUMCU tarafından kurulan ve Güven , Kalite , Yüksek Standart parolasıyla yola çıkan firmamız kuruluşundan bugüne kadar geçen zaman diliminde ilkelerinden taviz vermeden insanı ve kaliteli yaşamı ele alarak her zaman daha iyiyi üretmeyi amaç edinmiştir.

30 yılı aşkın tecrübesini  Çağdaş yönetim anlayışıyla  ve  genç , dinamik , yenilikçi kadrosuyla  birleştirerek hizmet yarışında bayrağı daha da yukarılara taşıma azim ve kararlılığını göstermiştir.

Kuruluşundan bugüne dek inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız yurt içinde ve yurt dışında üstlenmiş olduğu projelerin yanı sıra taahhüt projelerinde de hizmet vermiştir.

Firmamız 2003 yılından itibaren özel sektörde gerçekleştirmiş olduğu konut projelerinde iş yaptığı bölgelerde adından sıkça bahsettirmiştir.  Bu projelerde yaklaşımı tamamen değiştiren insanı ve kaliteli yaşamı esas alan, farklılıkları , estetiği ve zerafeti harmanlayan yapısıyla  öne çıkmış ve bölgesinde marka olmayı başarmıştır.

Öyle ki BMB Standardı kalitenin elde edilmesinde başvurulan bir referans ve ölçü olmuştur.

Tasarımından tamamlanmasına dek üretimin her aşamasında BMB imzası bulunan 800’den fazla konut ödün verilmeyen Güven , Kalite , Yüksek Standart parolasının ürünüdür.

Firmamız üretim yaptığı bölgelerde sosyal sorumluluk projelerinde de yer alarak her anlamda insan ve yaşama dair gerekliliklerin destekleyicisi ve tetikleyicisi olmuştur.

 

 
35
Biten Proje
420
Mutlu Müşteri
4
Devam eden proje

2016

Türkiye Büyük Millet Meclisi

TBMM15 temmuz darbe girişimi sonrası yapılan tadilat ve güçlendirme işleri

2012

Konut 

 Çubuk ilçesinde  2097 ada 9 parsel  konut inşaatı ( 32 daire )

1999

Türkiye Diyanet Vakfı 

Türkiye Diyanet Vakfı ( keçiören müftülüğü ve konferans salonu yapım işi )